stopki drewniane

Stopkinóżki meblowe drewniane

To ważny element wykończenia dobrej jakości mebli tapicerowanych lub skrzyniowych, który często nadaje im niepowtarzalnego charakteru.

Zajmujemy się m.in produkcją stopek z drewna o takich kształtach jak proste, toczone, krzywoliniowe, stylowe. Produkujemy nóżki zarówno z drewna litego oraz klejonego.

Stopki i nóżki z drewna litego

Do produkcji stopek z drewna litego używamy drewna bukowego, brzozowego, dębowego  – rodzaj może także zależeć od życzenia klienta. Dzięki zastosowaniu sprawdzonych technologii oraz ponad 25 letniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wyprodukować stopki drewniane czy nóżki do mebli tapicerowanych, które sprostają oczekiwaniom każdego producenta mebli tapicerowanych. Nasze drewniane stopki wykańczamy z najwyższą starannością dzięki czemu spełniają wymogi nawet najbardziej wymagających klientów. Posiadamy własną lakiernię, pracującą warunkach niezbędnych do takiego typu produkcji co gwarantuje najwyższą jakość wykończenia.

Zaufały nam firmy poważanie w meblarskim świcie. Jeśli potrzebujesz oferty lub propozycji na nasze stopki drewniane, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością doradzimy i pomożemy.

Prezentowane nóżki drewniane są tylko przykładami z naszej produkcji.

Nasza pełna oferta